Polacy poszukiwani ENA 2020

Damian Tomanek        21 sierpnia 2020        Komentarze (0)

Polacy poszukiwani ENA  mają czego się obawiać. O tym jak w praktyce wyglądają zatrzymania osób ściganych europejskim nakazem aresztowania można przeczytać tutaj.

Nad tym, aby osobę ukrywającą się wytropić, a następnie zatrzymać pracują różnego rodzaju jednostki policji w wielu krajach i na wielu szczeblach.

Poczynając od dzielnicowych poprzez, tzw. “poszukiwaczy” w komendach powiatowych, a następnie Zespoły Poszukiwań Celowych przy komendach wojewódzkich, kończąc na jednostkach o charakterze międzynarodowym, takich jak INTERPOL, EUROPOL ale również i ENFAST.

Polacy poszukiwani ENA 2020 na swiecieW portalu realnefakty.pl ukazał się artykuł Przemysława Krauz opisujący okoliczności zatrzymania dwójki Polaków w Hiszpanii. Zatrzymani nie doczekali  na obczyźnie, aż nastąpi przedawnienie przestępstw których się dopuścili.

Pod artykułem zamieszczono również film pokazujący sposób w jaki do zatrzymania doszło. Więcej możesz przeczytać i zobaczyć tutaj.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 (32) 271 27 90e-mail: sekretariat@adwokat-tomanek.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek z siedzibą w Zabrzu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@adwokat-tomanek.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: