Polacy poszukiwani ENA 2020

Damian Tomanek        21 sierpnia 2020        Komentarze (0)

Polacy poszukiwani ENA  mają czego się obawiać. O tym jak w praktyce wyglądają zatrzymania osób ściganych europejskim nakazem aresztowania można przeczytać tutaj.

Nad tym, aby osobę ukrywającą się wytropić, a następnie zatrzymać pracują różnego rodzaju jednostki policji w wielu krajach i na wielu szczeblach.

Poczynając od dzielnicowych poprzez, tzw. „poszukiwaczy” w komendach powiatowych, a następnie Zespoły Poszukiwań Celowych przy komendach wojewódzkich, kończąc na jednostkach o charakterze międzynarodowym, takich jak INTERPOL, EUROPOL ale również i ENFAST.

Polacy poszukiwani ENA 2020 na swiecieW portalu realnefakty.pl ukazał się artykuł Przemysława Krauz opisujący okoliczności zatrzymania dwójki Polaków w Hiszpanii. Zatrzymani nie doczekali  na obczyźnie, aż nastąpi przedawnienie przestępstw których się dopuścili.

Pod artykułem zamieszczono również film pokazujący sposób w jaki do zatrzymania doszło. Więcej możesz przeczytać i zobaczyć tutaj.

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: