ReferencjePan mec. Tomanek jest wybitnym karnistą, dzięki jego profesjonalizmie uzyskałem korzystny wyrok, polecam.
Czesław, dnia: 2014-08-28

***

Serdecznie polecam kancelarię adwokata Damiana Tomanka. Mecenas prowadził moją sprawę o zadośćuczynienie za wypadek samochodowy. Udało się najpierw zerwać umowę z firmą odszkodowawczą Votum a sąd przyznał na moją rzecz ponad 100 tysięcy zł. Bez pomocy adwokata nie dostałbym od ubezpieczyciela nawet połowy tej kwoty.
Adam, dnia: 2014-05-28

***

Pan Mecenas Tomanek prowadził mi sprawę karną za znęcanie i składanie fałszywych zeznań, ale na szczęscie po 3 latach zostałem uniewinniony w SR Gliwice. Duże doświadczenie i profesjonalizm.
Andrzej Gdula, dnia: 2014-05-09

***

Pan Mecenas Tomanek reprezentował mnie w sprawie o odszkodowanie i sprawę wygraliśmy w 80 %, z czego jestem bardzo szczęśliwy. Ubezpieczyciel w postępowaniu szkodowym nie chciał mi nic wypłacić, ale na szczęście znajomy polecił mi Pana Damiana.
Eugeniusz Wasil, dnia: 2014-04-05

***

Groziła mi ekstradycja z UK do Polski (za niespłacane alimenty) – głupia sprawa, bo nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy. Zgłosiłem się do Pana Damiana Tomanek aby pomógł mi się z tego wykaraskać. Wysłałem mu upoważnienie a on zajął się resztą. Załatwił mi, że w zamian za comiesięczne spłaty długu uchylą ENA. Trochę to kosztowało pieniędzy i nerwów – ale za błędy przeszłości niestety trzeba ponieść odpowiedzialność.
Jeremiasz, dnia: 2014-03-11

***

W połowie 2013 roku zostałem aresztowany w Londynie na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. Pan Mecenas Tomanek w ciągu dwóch miesięcy pomyślnie załatwił moją sprawę karną w SR we Wrocławiu, polecam.
Krzysztof, dnia: 2014-03-07

***

Pan mecenas Damian Tomanek reprezentowal mnie w sprawie o odszkodowanie za bezumowne korzystanie z mojego gruntu. Sprawa zakonczyla sie sukcesem, po przeprowadzenie egzekucji przez komornika odzyskalem nalezna kwote… Serdecznie polecam!
Henryk, dnia: 2014-02-05

***

Panie mec.Tomanek ,pomimo tego , ze mieszkam w londynie , dla pana nie bylo problemem zdjac ze mnie ENA bez mojego udzialu w polsce -jestesmy wraz z mezem bardzo zadowoleni z panskiej profesjonalnej pomocy (pracy) . To nie wszystko , po sukcesie jaki odnioslam w sprawie o ENA pojawily sie nastepne b.wazne sprawy ,o ktorych pan mec.Tomanek sam mnie email-poinformowal I podja sie tych spraw .Ogromny profesjonalizm ,wiedza, elokfencja I co najwazniejsze , oszczedny w mowie , nic nie obiecuje , tylko robi dobra robote ….Dziekuje
Anonim, dnia: 2014-02-01

***

Pan Tomanek był moim obrońcą w sprawie karnej przed Sądem Rejonowym Zabrze, Wydział VII Karny o znęcanie się nad byłą żoną. Sprawa dwukrotnie była rozpoznawana z naszą apelacją w SO Gliwice, ale ostatecznie zostałem prawomocnie uniewinniony. Polecam – posiada bardzo dużą wiedzę i profesjonalizm.
Galex, dnia: 2014-01-02

***

Państwa Tomanek poznałem 3 lata temu i od tego czasu Pan Damian skutecznie reprezentował mnie w sprawach o odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności i zawieszenie wyroku a Pani Grażyna w sprawie o alimenty i rozwód. Jestem bardzo zadowolony z efektów ich pracy. Polecam, Gerard z Zabrza.
Gerard, dnia: 2013-12-12

***

Jestem niezwykle wdzięczna za pomoc adw. Damianowi Tomanek. Pan Mecenas prowadził synowi sprawę o usiłowanie zabójstwa, a ten został kilka miesięcy temu prawomocnie uniewinniony. Aktualnie Pan Mecenas prowadzi nam sprawę o odszkodowanie za niesłuszny areszt. Jestem bardzo zadowolona.
Marysia, dnia: 2013-10-24

***

Jeśli szukacie adwokata, który w pełni angażuje sie w prowadzoną sprawe i zna sie na tym co robi polecam p Damiana Tomanka- to dzieki niemu mój syn uniknął wiezienia.
Ryszard, Zabrze, dnia: 2013-10-22

***

Polecam mecenasa Tomanka w sprawach karnych. Dzieki jego doświadczeniu i zaangazowaniu udało mi sie zakończyć sprawe z sukcesem.
Janusz, dnia: 2013-09-09

***

Jak najbardziej polecam p. mecenas Tomanek, sprawa która zleciłam do prowadzenia zakończyła się zgodnie z moimi oczekiwaniami. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzenie sprawy.
Katarzyna, dnia: 2013-08-20

***