Niemcy nie realizują europejskiego nakazu aresztowania wydanego w Polsce

Damian Tomanek        06 marca 2020        Komentarze (0)

Niemcy nie realizują europejskiego nakazu aresztowania“Reforma polskiego sądownictwa” zafundowana nam przez obecnie panujące władze zaczyna przynosić efekty.

Otóż Sąd w Karlsruhe, powołując się  na zmiany wprowadzone w polskim prawie, odmówił realizacji wydanego przez polski sąd europejskiego nakazu aresztowania, wprost wskazując na brak gwarancji w Polsce do rzetelnego procesu.

Więcej możesz przeczytać o tym tutaj.

***

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 (32) 271 27 90e-mail: sekretariat@adwokat-tomanek.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek z siedzibą w Zabrzu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@adwokat-tomanek.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: