Kto ściga poszukiwanych europejskim nakazem aresztowania

Damian Tomanek        11 października 2020        Komentarze (0)

Okazuje się, że Polacy mieszkający na emigracji imają się różnych zajęć. Przekrój zawodów które są wykonywane przez moich klientów jest duży i zaczyna się od pracowników fizycznych poprzez właścicieli firm, urzędników, a na menagerach i lekarzach skończywszy. Problemy z prawem mają też różne, od alimentów, oszustw przez narkotyki, aż po zabójstwa.

Nieczęsto jednak się słyszy o tym, że polski emigrant jest funkcjonariuszem zagranicznej policji.

Kto ściga poszukiwanych europejskim nakazem aresztowaniaZ artykułu który pojawił się na stronie Policja.pl pod tytułem „Opolscy policjanci namierzyli poszukiwanego ENA na Wyspach Brytyjskich” wynika, że są Polacy pracujący  w brytyjskiej policji.

Z zamieszczonego postu można się dowiedzieć, że jeden z nich zaangażowany jest w tropienie na terenie UK rodaków poszukiwanych europejskim nakazem aresztowania.

 

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: