Europejski nakaz aresztowania dla Jarosława Kaczyńskiego

Damian Tomanek        29 września 2019        3 komentarze

Europejski nakaz aresztowania dla Jarosława Kaczyńskiego - J. KaczyńskiJak donosi jeden z portali istnieje możliwość ścigania posła Jarosława Kaczyńskiego europejskim nakazem aresztowania.

Moim zdaniem jest to możliwość raczej teoretyczna. Pożyjemy zobaczymy. Sprawa ciekawa i można więcej o niej przeczytać tutaj.

***

 

 

 

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 (32) 271 27 90e-mail: sekretariat@adwokat-tomanek.pl

{ 3 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Raf 8 października, 2019 o 15:19

Witam .Mam pytanie . Chciałbym podjąć pracę w Niemczech ,jestem kierowca ciężarówki i podczas rutynowej kontroli w Polsce okazało się ,że był wystawiony Europejski Nakaz Aresztowania wystawiony przez Francję. Sąd Polski wyłączył mnie z ekstradycji i wypuścił na wolność . Czy Europejski Nakaz Aresztowania będzie dalej dzialal ? Czy mogłby Pan zająć się ta sprawa ? Pozdrawiam

Odpowiedz

Damian Tomanek 8 października, 2019 o 18:15

Europejski nakaz aresztowania dalej działa w innych krajach. Rozwiązanie problemu leży we Francji. Pomóc może Panu francuski adwokat.

Odpowiedz

Raf 8 października, 2019 o 20:58

Dziękuję za odpowiedź ,pozdrawiam

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek z siedzibą w Zabrzu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@adwokat-tomanek.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: