Transport do Polski

Damian Tomanek        01 marca 2016        Komentarze (0)

Od czasu do czasu w mediach pojawiają się informacje na temat tego jak wygląda transport do Polski osób zatrzymanych na podstawie europejskiego nakazu aresztowania.

Ostatnio taki felieton ukazał się w wiadomościach TVN. Na zaprezentowany lot nie potrzeba biletu, ale zadowolenia wśród pasażerów widać nie było. Po wyemitowaniu tego materiału zadzwonił do mnie jeden z klientów mówiąc: “Panie mecenasie, rób Pan wszystko abym nie musiał lecieć za darmo do Polski”. No to robię.
Zrzut ekranu 2016-03-01 o 21.19.13

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek z siedzibą w Zabrzu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@adwokat-tomanek.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: