Poszukiwanie osób ukrywających się za granicą

Damian Tomanek        23 grudnia 2015        Komentarze (1)

Czasami warto zadać sobie pytanie: czy lepiej  zacząć samemu porządkować swoje zagmatwane życie, czy też może czekać na to, co zrobią z nim inni ? W tym drugim przypadku możesz nie mieć zbyt wielkiego wpływu na to,  co się będzie dalej z Tobą działo. Jeżeli ukrywasz się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, to z dużą dozą prawdopodobieństwa jesteś w kręgu zainteresowań specjalnej jednostki policyjnej zajmującej się poszukiwaniem osób które uciekły za granicę. Więcej możesz o tym przeczytać tutaj. W większości przypadków bardziej opłaca się  wcześniej dogadać  z prokuraturą lub sądem, niż czekać na złapanie i przekazanie do Polski. Wtedy pozycja negocjacyjna jest znacznie słabsza, a czasami negocjacje są już niemożliwe.

Oddział specjalny w akcji, fot. cbsp.policja.pl

Oddział specjalny w akcji, fot. cbsp.policja.pl

 

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Krzysio Styczeń 20, 2016 o 14:29

Super stronka!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek z siedzibą w Zabrzu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@adwokat-tomanek.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: