Koronawirus w sądzie

Damian Tomanek        22 marca 2020        Komentarze (0)

Jak się okazuje koronawirus nie oszczędza nikogo. Jeden zarażony pracownik wymiaru sprawiedliwości może spowodować paraliż działalności całego sądu.

W Sądzie Rejonowym Katowice Wschód objęto kwarantanną 10 osób które miały bezpośredni kontakt z zarażonym sędzią. Natomiast na pozostałych pracowników padł blady strach. Podobno planują masowe pobyty na L4.

Więcej możesz przeczytać o tym tutaj.

Robi się coraz ciekawiej. Zastanawiam się, czy w sytuacji, gdy jeden z pracowników służby więziennej okaże się zarażony, a reszta przejdzie na kwarantannę lub L4, to czy osadzeni będą pilnowali  się sami.

***

O europejskim nakazie aresztowania w okresie zarazy przeczytasz tutaj >>

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 (32) 271 27 90e-mail: sekretariat@adwokat-tomanek.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek z siedzibą w Zabrzu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@adwokat-tomanek.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: