Jak wygląda w praktyce przekazanie osoby poszukiwanej ENA do Polski

Damian Tomanek        02 października 2014        Komentarze (0)

Dzisiejszy wpis nie zajmuje się przepisami ani  też orzecznictwem sądowym.

Ma natomiast na celu pokazanie jak to wszystko – czyli przekazanie osoby poszukiwanej ENA do Polski – wygląda w praktyce.

Niedawno telewizja polska wyemitowała materiał pokazujący całe przedsięwzięcie od strony organizacyjno-policyjnej.

Z materiałem tym możemy się zapoznać tutaj.

Jest to tylko jedna strona medalu.

O drugiej stronie medalu możemy się dowiedzieć z wpisów internetowych osób które doświadczyły przekazania na własnej skórze. Wpisy te nie tylko opisują jak wyglądał moment przekazania ale również i to, co osoby te zastały w Polsce. Można o tym przeczytać w tym miejscu.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek z siedzibą w Zabrzu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@adwokat-tomanek.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: