Kto ściga poszukiwanych europejskim nakazem aresztowania

Damian Tomanek        11 października 2020        Komentarze (0)

Okazuje się, że Polacy mieszkający na emigracji imają się różnych zajęć. Przekrój zawodów które są wykonywane przez moich klientów jest duży i zaczyna się od pracowników fizycznych poprzez właścicieli firm, urzędników, a na menagerach i lekarzach skończywszy. Problemy z prawem mają też różne, od alimentów, oszustw przez narkotyki, aż po zabójstwa.

Nieczęsto jednak się słyszy o tym, że polski emigrant jest funkcjonariuszem zagranicznej policji.

Kto ściga poszukiwanych europejskim nakazem aresztowaniaZ artykułu który pojawił się na stronie Policja.pl pod tytułem „Opolscy policjanci namierzyli poszukiwanego ENA na Wyspach Brytyjskich” wynika, że są Polacy pracujący  w brytyjskiej policji.

Z zamieszczonego postu można się dowiedzieć, że jeden z nich zaangażowany jest w tropienie na terenie UK rodaków poszukiwanych europejskim nakazem aresztowania.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 (32) 271 27 90e-mail: sekretariat@adwokat-tomanek.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Grażyna Tomanek & Damian Tomanek z siedzibą w Zabrzu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem sekretariat@adwokat-tomanek.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: