PODZIĘKOWANIA

Damian Tomanek        30 października 2016        Komentarze (1)

Dzisiaj chciałbym podziękować wszystkim, którzy wyrazili swoją opinię na temat naszej Kancelarii na portalu „O fachowcach„. Człowiek widzi sens swojej pracy wówczas gdy wie, że jest potrzebny. Tak wiele miłych wpisów świadczy o tym, że warto było się starać o każdą sprawę jak o własną. Zawsze chciałem aby hasłem naszej kancelarii było: „rzeczy niemożliwe robimy od zaraz, a na cuda trzeba poczekać do poniedziałku”. Może kiedyś się to uda… Póki co cieszy, że ciężka i solidna praca poparta pogłębianą codziennie wiedzą przynosi tak dobre owoce. Jeszcze raz dziękuję.

damian-tomanek-adwokat-zabrze

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Jacek Październik 30, 2016 o 18:46

Potwierdzam jest Pan bardzo konkretnym i kompetentnym adwokatem, nie teoretyzującym tylko od początku współpracy mówi Pan czego realistycznie można się spodziewać, gdyby nie Pan to na 99% bym teraz nie siedział albo by w najbliższym czasie przyszedł by mi wilczy bilet bo o taki też wnosił prokurator, a tak mam niewielką w porównaniu do moich dochodów grzywną którą Sąd jeszcze mi rozłożył na dogodne dla mnie do spłacania raty, co zapewniło mi spokój gdyż nie muszę się już przejmować, co będzie jak do trafi np do komornika albo jak zamienią mi karę np na pozbawienie wolności.

Zawsze gdy jakikolwiek znajomy coś wspomni o poszukiwaniach listem gończym lub ENA oraz innymi konfliktami z prawem z przyjemnością oraz czystym sumieniem mogę Pana polecić, może i nie jest tanio ale z pewnością skutecznie i bardzo profesjonalnie.
Pozdrawiam Jacek Z!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: